Sunday, July 12, 2020
Ballina Etiketimet Partia demokratike

Etiketim: partia demokratike

Ndryshime në PD: Fehim Avdiu zëvendësohet me dr. Agron Ibrahimin.

Siç mësojmë nga burimet e afërta me PD-në së shpejti do vijnë deri tek ndërrimi funksioneve në Partinë Demokratike të Fatmir Gjekës. Nënkryetari aktual...

Ndryshime të pushtetit në Ulqin?

Në skenën politike të Ulqinit do të ketë ndryshime sa i përket pushtetit , shkruajnë mediat e ndryshme malazeze. Sipas tyre në krye të Komunës...

Partia e kryetarit Gjeka përfundon në prokurori

Revizorët e Inspeksionit Shtetëror (DRI) kanë dhënë mendim negativ për bilancin financiar të Partisë Demokratike, të cilin edhe e kanë dërguar në prokurori për...

Mozaiku 60: Gjeka pranon se PDS-së i ka ofruar postin e...

Në emisionin në gjuhën shqipe të Radiotelevizionit të Malit të Zi, Mozaiku 60, kryetari i Partisë Demokratike Fatmir Gjeka, e pranoi se PDS-së (DPS-it)...

PDS përsëri kërkon vendin e Kryetarit të Komunës?

Pas takimit të mbajtur dje në mes përfaqësuesve të Partisë Demokratike të Socialistëve dhe koalicionit të udhëhequr nga Partia Demokratike e Fatmir Gjekës, duket...

Bien maskat: Gjeka i ka ofruar PDS-së (DPS) postin e kryetarit...

Para disa ditëve portali lajm.me doli me një artikull ku thuhej se kryetari aktual i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka, i ka ofruar PDS-së...

Gjeka i ka ofruar PDS-it edhe Valdanosin?

Sipas burimeve brenda koalicionit të udhëhequr nga Partia Demokratike, Lajm.me mëson se në relacionet PD-PDS(DPS), kryetari i PD-së Fatmir Gjeka përpos postit të kryetarit...

Reagim: Antarët e PD-së nuk janë të informuar

Mbrëmë Partia Demokratike doli në media me një deklaratë në të cilën u mundua të përgënjeshtrojë një artikull të publikuar në portalin tonë, i...

Kriza e koalicionit PD-ASH-LDnëMZ: Ku shkojnë të hollat?

  Në mbledhjen e mbajtur mbrëmë, Këshilli Qëndror i PD-së i vuri ultimatum dyjavor Nikë Gjeloshajt dhe ASH-së për lëshimin e vendit të deputetit. Në...

Shkaku i përçarjes : PD-ja i ka borxh Alternativës 20.000€ ?

Siç mësojmë nga burimet e afërta me koalicionin e PD-së dhe LdnëMZ, shkaku i mosmarrëveshjes në mes partnerëve dhe shkëputjes së paralajmëruar nga ana...

MOST POPULAR

HOT NEWS