Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Partia Boshnjake

Etiketim: Partia Boshnjake

Partitë e pakicave do të përkrahin shkarkimin e Krivokapiq

Deklaratë nga takimi i Partisë Boshnjake, Forcës dhe HGI ,  datë 22.02.2016.   Partia Boshnjake, FORCA dhe HGI do të  mbështesin shkarkimin e kryetarit të Kuvendit...

Pas 17 viteve në pushtet kujtohen për shqiptarët dhe Tuzin

Në mbledhjen e mbajtur dje në mes të kryetarit të PSD-së Ranko Krivokapiq, dhe përfaqsuesve të disa partive shqiptare, kryetari i parlamentit premtoi se...

Husoviq rizgjidhet kryetar i Partisë Boshnjake

Në kongresin e sotëm të Partisë Boshnjake, kryetari aktual Rafet Husoviq u zgjodh përsëri edhe për një mandat tjetër në krye të partisë. Përvec kryetarit,...

MOST POPULAR

HOT NEWS