Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Parashikimi i motit

Etiketim: parashikimi i motit

Prej nesër mot me shi dhe rritje e temperaturës

Pas një kohe të gjatë me diell dhe temperatura pranverore, ditët e fundit ka qenë ndjeshëm më ftohtë dhe temperatura nën zero gjatë natë...

Moti: Fundjava pa reshje

Sipas parashikimit të meteorologëve, fundjava do të jetë me mot të ndryshueshëm por pa reshje shiu. Nesër dhe të hënën pritet të jetë ditë me...

Në fundjavë pritet kohë me shira të rrëmbyeshëm

Për këtë fundjavë meteorologët parashikojnë mot me shi, sidomos në rajonin e bregdetit. Kjo zonë, përfshirë edhe Ulqinin, pritet të goditet me shira të rrëmbyeshëm...

Prej nesër mot me shi dhe rënie e temperaturës

Në ditët e ardhshme meteorologët njoftojnë mot me reshje shiu dhe rënie graduale të temperaturës. Kjo rënie pritet të jetë më drastike nga fundjava kur...

Moti: Fundjavë me mot të ndryshueshëm

Sipas parashikimeve të meteorologëve, moti në fundjavë do të jetë i ndryshueshëm, me intervale dielli e vransire, por që nuk përjashtohen as mundësitë e...

Deri në mesjavë kohë kryesisht me diell

Për fundjavë meteorologët parashikojnë kohë kryesisht të thatë dhe me diell, e cila pritet të zgjasë të paktën deri në mesin e javës së...

Nesër mot me shi dhe ulje e temperaturës, nga e marta...

Për ditën e nesërme meteorologët parashikojnë mot të ndryshueshëm dhe me reshje të përkohëshme shiu. Gjithashtu pritet edhe rënie e temperaturës në mesataren prej 28 gradësh. Mot...

Vazhdon moti i mirë. Në mesjavë rritje e dukshme e temperaturës

Meteorologët kanë njoftuar mot të mirë dhe me diell edhe për javën e ardhshme. Në Ulqin ka pasur rënie të temperaturës ditët e kaluara, cka...

Parashikimi i motit: Temperatura ideale në dy javët e ardhshme

Temperatura e ajrit në Malin e Zi do të vazhdojë të jetë e lartë edhe në javët e ardhshme. Në zonën kontinentale do të...

MOST POPULAR

HOT NEWS