Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Panel per Nato

Etiketim: Panel per Nato

U mbajt panel diskutimi për antarsimin në NATO

Nën organizimin e OJQ-ve MogUl dhe Horizonti i Ri, sot u mbajt panel diskutimi në lidhje me antarsimin e Malit të Zi në Nato. Paneli...

MogUl & Horizonti i Ri: Panel për antarsimin në NATO

Organizatat joqeveritare MogUl dhe Horizonti i Ri, organizojnë panel diskutim në lidhje me antarsimin e Malit të Zi në NATO. Panel diskutimi do të mbahet...

MOST POPULAR

HOT NEWS