Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Panairi artizanal

Etiketim: panairi artizanal

Zëri i Amerikës: Kronikë për panairin e artizanatit (video)

Korrespondenti i Zërit të Amerikës Ali Salaj, ka përgatitur një kronikë për panarin e artizanatit të mbajtur në Ulqin. Kronikën e plotë mund ta ndiqni...

Ranë: Filloi panairi ndërkombëtarë i artizanëve

Mbrëmë në Ranë ka filluar panairir i tretë i artizanëve dhe zanateve të vjetra. Ky panair i lajmëruar kohë më parë mblodhi artistë dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS