Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Panair i librit

Etiketim: panair i librit

A do të presë edhe kjo reklamë Vitin e Ri?

Pa dashur që të tregohemi tendencioz, na duhet që institucioneve përkatëse komunale t'iu tërheqim vërejtjen për një fenomen i cili në Ulqin është bërë...

U hap panairi i librit “Ulqini 2015”

Instituti i Librit dhe i Promocionit në bashkëpunim me Komunën e Ulqinit kanë hapur mbrëmë Panairin e 15-të të Librit që do të m byllet...

Nesër hapet panairi i 15-të i librit në Ulqin

Panairi i 15-të i librit në qytetin tonë do të fillojë nesër (26 korrik) dhe do të zgjasë deri me 4 gusht. Edhe në këtë...

Një panair për librat e përdorur në Tiranë

Edhe çmimet e këtyre librave ndryshojnë nga ato të librarive klasike, sepse vendosja e çmimit nuk është më një proces i marketingut të produktit...

MOST POPULAR

HOT NEWS