Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Padi

Etiketim: padi

Filipoviq ngre padi ligjore ndaj Lamoviqit

Kryetari i Sindikatës komunale të Ulqinit, Vlladimir Filipoviq, ka paraqitur një ankesë penale kundër ish-kryetarit të kësaj sindikate Shefki Keko Ljamoviq sepse, siç thuhet,...

Nimanbegu dhe Gjeloshaj padi penale kundër Informerit!

Deputeti i Forcës Genci Nimanbegu dhe deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj kanë mbajtur sot në Kuvend të Malit të Zi konferencën për media,...

Shtyhet seanca lidhur me padinë e Kripores kundër Shtetit

Dëgjimi lidhur me padinë e Kripores “Bajo Sekuliq” në falimentim kundër shtetit është shtyrë për datën 1 dhjetor dje në Gjykatën Ekonomike, sepse gjykatës...

MOST POPULAR

HOT NEWS