Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet OT

Etiketim: OT

Sezoni turistik: Fillimi duket i mirë, fundit i tremben të gjithë

Dhe pse OT e Ulqinit nuk ka publikuar të dhëna zyrtare në lidhje me numrin e turistëve në qytetin tonë, parasezoni duket se ka...

FED Cup: Mbërrijnë tenistet e para, sonte hapja solemne

Turneu ndërkombëtar i tenisit FED Cup, i cili do të mbahet në qytetin tonë prej 13 deri me 18 prill, sonte në hotelin "Otrant"...

Sot mbledhja e Kuvendit të Organizatës Turistike të Ulqinit

Sot në ora 11:00 fillon mbledhja e Kuvendit të Organizatës Turistike të Ulqinit, me rend dite si më poshtë: 1. Emërimi i anëtarëve të rinj...

MOST POPULAR

HOT NEWS