Friday, October 23, 2020
Ballina Etiketimet Ostros

Etiketim: Ostros

Krajë: “Festa e gështenjave” planifikohet për me 7 nëntor

“Festa e gështenjave” e cila tashmë është kthyer në një festë tradicionale të Krajës, planifikohet të mbahet në Ostros më 7 nëntor 2015. “Të gjitha...

TV Vijesti: Shkolla fillore Gj.K. Skenderbeu në Ostros (video)

TV Vijesti, gjegjësisht redaksia e emisionit “Oboji me” e cila ndihmon shkollat në Mal të Zi, këtë radhë është ndalur në Ostros të Krajës. Ato...

7Marsi – Instituti IDEA vizitë shkollës fillore “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” në...

Instituti për Drejtësi, Edukim dhe Arsim – IDEA nga Ulqini, ditën e mërkurë me 04.03.2015 për nder të festës 7 marsit ditës së mësuesit,...

MOST POPULAR

HOT NEWS