Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Osbe

Etiketim: osbe

16 vjet nga masakra në Reçak

Sot janë bërë 16 vjet që kur forcat ushtarake dhje policore serbe ekzekutuan 45 civilë shqiptarë në Reçak, ngjarje kjo që tronditi botën, pasi...

Kryesimi i OSBE ofron një shans dhe një sfidë për Serbinë

Zyrtarët serbë po citojnë kryesimin e OSBE nga Beogradi në 2015 si një mundësi të madhe për Serbinë për të provuar veten si një...

MOST POPULAR

HOT NEWS