Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet OJQ MogUl

Etiketim: OJQ MogUl

MogUl: Apel për ndalimin e devastimit të Kalasë

Organizata joqeveritare MogUl ka dalë me një deklaratë me të cilën dënohet ashpër vazhdimi i devastimit të Kalasë së Ulqinit. Sipas kësaj organizate, në vend...

OJQ MogUl organizon kurse të gjuhëve të huaja

Në ambientet e OJQ MogUl ka filluar regjitrimi i të interesuarve për trajnim në gjuhët e huaja. Përveç gjuhës angleze do të ketë kurse edhe...

Fëmijët e çerdheve me libër në gjuhën shqipe dhe malazeze

foto: MogUl   Dje në çerdhen publike në Tivar u bë ndarja solemne e librit didaktik “Kush e shëroi elefantushin”, si dhe manualit përcjellës. Ky libër i...

MogUl & Horizonti i Ri: Panel për antarsimin në NATO

Organizatat joqeveritare MogUl dhe Horizonti i Ri, organizojnë panel diskutim në lidhje me antarsimin e Malit të Zi në NATO. Panel diskutimi do të mbahet...

OJQ MogUl: Trajnim për liderat e rinj

OJQ MogUL ka hapur aplikimin për shkollën politike: “TRAJNIMI I LIDERAVE TË RINJ PËR ÇËSHTJE PUBLIKE” Shkolla përbëhet nga dy module dhe do të mbahet në fund...

MOST POPULAR

HOT NEWS