Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Odeta nishani

Etiketim: odeta nishani

Odeta Nishani i dhuron bibliotekës së Ulqinit 3 mijë libra

Zonja e parë e Shqipërisë Odeta Nishani, e cila para disa kohëve vizitoi Ulqinin me bashkshortin e saj  presidentin Bujar Nishani, i dhuroi bibliotekës...

Presidenti Nishani organizoi mbrëmjen e fundvitit.Te ftuar edhe nga Ulqini.

Presidenti i Shqiprisë, Bujar Nishani, dhe Zonja e Pare, Odeta Nishani, organizuan me 19 dhjetor ,Mbrëmjen Gala "Ballo Presidenciale Shqiptare".   Mbrëmja u mbajt në Pallatin...

MOST POPULAR

HOT NEWS