Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Obama

Etiketim: obama

Reforma e Obamës: Një plan që do të mbrojë miliona emigrantë

Miliona emigrantë që jetojnë ilegalisht në SHBA do të kenë mundësi të aplikojnë për leje pune në bazë të një reforme të madhe në...

Peticion UEFA-s dhe Obamës “Dënoni dhunën serbe në fushë”

Mos hetimi i dhunës që tifozët serbë ushtruan ndaj lojtarëve shqiptarë në fushën e blertë të Beogradit ka “revoltuar” shoqërinë shqiptare e cila deri...

MOST POPULAR

HOT NEWS