Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Nusho Kalac

Etiketim: Nusho Kalac

Komuna e Ulqinit: Sot pritet bllokimi i llogarisë

Komuna e Ulqinit pritet të përballet me një tjetër bllokadë të llogarisë, kësaj rradhe me vlerë prej rreth 500.000 euro, mëson portali lajm.me. Kjo bllokadë...

Avokati Kalac kërcënon Gjekën me padi në gjykatë

Avokati nga Rozhaja Nusho Kalac, i cili nga kompania serbe "Progres" ka blerë të drejtën e palës akuzuese kundrejt një shume prej 70.000 eurosh,...

Kompanitë serbe dhe gjykatat malazeze nuk heqin dorë nga plaçkitja e...

Kompania serbe HG “Progres” Pirot në vitin 2006 hodhi në gjygj Komunën e Ulqinit duke kërkuar rreth 320.000 euro dëmshpërblim për marrjen e tokës...

MOST POPULAR

HOT NEWS