Sunday, August 9, 2020
Ballina Etiketimet Nikollë gegaj

Etiketim: nikollë gegaj

Këtë muaj debati për statusin e komunës së Tuzit

Seanca e Kuvendit të Malit të Zi në të cilën do të debatohet për statusin e ardhshëm të Komunës urbane të Tuzit do të...

Gegaj: PDS do ta mbajë premtimin për komunën e Tuzit

Zyrtari i PDS-së (DPS) Nikollë Gegaj, tha për “Pobjeda” se partia e tij i ka mbajtur premtimet për komunën e Gucisë dhe Petnjicës, dhe...

Komedia e radhës: Pozita e shqiptarëve më e mirë se kurrë

Deputeti i PDS-së në Kuvendin e Malit të Zi Nikollë Gegaj, e ka cilësuar jo ideale poziten e shqiptarëve në Mal të Zi, por...

MOST POPULAR

HOT NEWS