Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Ndeshje futbolli

Etiketim: ndeshje futbolli

Samiti në Vjenë: Ndeshje futbolli me pjesmarrës Thaçin, Llukshiqin, Ramën…

Një ndeshje miqësore futbolli do të luhet në mes liderëve të Ballkanit Perëndimor, në mes dy ekipeve “BE e ardhshme” dhe “BE”. Në ekipin “BE...

KF Otrant Olimipik zhvillon miqësoren e parë

Klubi i futbolli  i sapoformuar Otrant – Olimpik, i cili si financues ka korano-jugorin Ji Von Choi, zhvilloi dje ndeshjen e parë miqësore. Ndeshja u...

Fitore!!! Shqipëri – Armeni 2-1

  Shqipëria luajti një ndeshje fantastike, në të cilën dominoi për 90 minuta por  edhe vuajti gjatë për fitoren. Armenët kaluan në avantazh që në minutën...

Ndeshja Shqipëri – Armeni: Ja edhe formacionet zyrtare

Ndeshja ndërmjet kombtareve të Shqipërisë dhe Armenisë, e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Europian, pritet të fillojë së shpejti. Kjo ndeshje që do të...

Ndërpritet ndeshja Mali i Zi-Rusi, goditet edhe një lojtar

Ndeshja e futbollit ndërmjet skuadrave të Mali të Zi dhe Rusisë, e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Europian, është ndërprerë për të dytën herë. Pas goditjes...

MOST POPULAR

HOT NEWS