Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Ndeshja shqiperi serbi

Etiketim: ndeshja shqiperi serbi

Në pritje të ndeshjes: Tifozat nga Ulqini në Elbasan (foto)

Sonte në Elbasan ndodhen edhe një numër i madh tifozash të kombëtares nga Ulqini. Nga fotot që ato kanë postuar në facebook dukes se...

Serbët paralajmërojnë: Nëse ndodh edhe një incident nuk dalim në fushë

Presidenti i federatës serbe të futbollit, Tomislav Karaxhiq, ka përfituar nga ngjarja e goditjes me gur të autobusit serb, për të kërcënuar me bojkot...

Në pritje të ndeshjes Shqipëri – Serbi: Ja çfarë duhet të...

Kanë mbetur vetëm pak ditë nga ndeshja e shumëpritur Shqipëri – Serbi e vlefshme për kualifikimin në Kampionatin Europian e cila do të luhet...

FSHF: Ndeshja Shqipëri – Serbi do të luhet në Elbasan

Shqipëria me Serbinë nuk do të përballen me njëra-tjetrën në stadiumin e rindërtuar “Loro Boriçi” të Shkodrës, por në “Elbasan Arena”. Kështu njoftoi Federata Shqiptare...

Vendoset drejtësia: CAS i jep 3 pikët Shqipërisë për ndeshjen ndaj...

Drejtësi më në fund për Shqipërinë. Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë i dha Shqipërisë 3 pikët në tavolinë për ndeshjen e ndërprerë me...

Stadiumi ku do të luhet ndeshja Shqipëri-Serbi. Projekti i ri i...

Më në fund është publikuar dhe projekti i plotë i stadiumit "Loro Boriçi", vend ky ku do të zhvillohet e shumëpritur, ajo kundër Serbisë në...

Shqipëria fiton 2-1 ndaj Serbisë në Austri (video)

Ndeshje mes SV Albania dhe KE Serbia, e zhvilluar Austri, ka përfunduar me fitoren e ekipit shqiptar me rezultatin 2-1. Ka qenë ndeshja më...

Bogdanov: Ja pse hyra në stadium gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri

Huligani serb, Ivan Bogdanov ka treguar arsyet përse është futur në fushë gjatë ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë. Ivan Bogdanov, huligani serb, i është dorëzuar...

Kryeministri Rama lidhur me vendimin e UEFA (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=rFD4PHfJjAI

Presidenti i FSHF-s jep deklaraten e pare (VIDEO)

http://youtu.be/7tIP2a-AIQg

MOST POPULAR

HOT NEWS