Sunday, July 5, 2020
Ballina Etiketimet Ndërtime ilegale

Etiketim: ndërtime ilegale

Aksidenti në Pinjesh: Policia arreston drejtorin e kompanisë që kryente shëmbjen

Shëmbja e objektit ilegal në Pinjesh dhe aksidenti në të cilin humbi jetën Miroslav Gluscica, do të kenë vazhdimësinë e vet në gjykatë. Sic njofton...

Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Mal të Zi ka mbi 1...

Mbi 1 milion ndërtime pa leje numërohen në të katër shtetet e Ballkanit; Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi. Shifra është bërë publike...

MOST POPULAR

HOT NEWS