Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Ndërprerje

Etiketim: ndërprerje

EEMZ: Një pjesë e Shtojit nesër pa rrymë

Për shkak të riparimeve në nënstacionin 10/0.4 kv në lagjen “Beogradsko naselje 2” në Shtoj, konsumatorët që furnizohen nga ky nënstacion do të kenë...

Ndërpritet ndeshja Mali i Zi-Rusi, goditet edhe një lojtar

Ndeshja e futbollit ndërmjet skuadrave të Mali të Zi dhe Rusisë, e vlefshme për kualifikimet në Kampionatin Europian, është ndërprerë për të dytën herë. Pas goditjes...

EEMZ: Nesër ndërprerje e rrymës në zonën e Plazhës së Madhe

Për shkak të punimeve në trafostacionin Plazha e Madhe 2, shfrytëzuesit që furnizohen nga ky trafostacion do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike prej...

MOST POPULAR

HOT NEWS