Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Ndërprerje të ujit

Etiketim: ndërprerje të ujit

Nesër një pjesë e Ulqinit pa ujë

Për shkak të punimeve në rrjetin e ujësjellësit, nesër një pjesë e Zogajve, Kollomzës, Kodrave dhe Totoshit do të ketë ndërprerje të furnizimit me...

Ulqini edhe nesër pa ujë

Për shkak të mungesës së disa pjesëve të përshtatshme të cilat bëjnë lidhjen e tubave, Ulqini edhe nesër nuk do të ketë ujë. Këtë e...

Ujësjellësi: Ndërprerje e furnizimit me ujë për 24 orë

Nga ndërmarrja “Ujësjellës-Kanalizime” kanë njoftuar për Televizionin Teuta se për shkak të punimeve në tubacionet e ujësjellësit në Zogaj, Ulqini nuk do të ketë...

Ujësjellësi: Nesër disa zona pa ujë

Ndërmarrja publike "Ujësjellës-Kanalizime", në një njoftim dërguar televizionit "Teuta" ka lajmëruar se nesër, ditën e premte, disa zona të Ulqinit nuk do të kena...

MOST POPULAR

HOT NEWS