Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Nafte

Etiketim: nafte

Arabia Saudite: Një barelë nafte kurrë më nuk do të kushtojë...

Bota nuk do të shoh më çmimin e naftës prej 100 dollarëve për barelë. Kështu ka deklaruar Princi i ri i Arabisë Saudite.   Princi Alwaleed...

Ulqini si Kuvajti?

Sic shkruan gazeta Novosti, qeveria e Malit të Zi, ka miratuar platformën e marrveshjes me subjektet që kanë bërë ofertat për ndarjen e koncesioneve...

Ulqini me më së shumti potencial për gaz dhe naftë

Mali i Zi dhe Kroacia po punojnë bashkë për të eksploruar për naftë në detin Adriatik, duke i bërë si rrjedhojë të dyja shtetet...

MOST POPULAR

HOT NEWS