Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Muzeu i ulqinit

Etiketim: muzeu i ulqinit

Së shpejti hapet muzeu dixhital në Ulqin

Në kuadër të projektit të përbashkët në mes Malit të Zi dhe Shqipërisë “Promovimi i lidhjes së interentit brezgjërë (broadband) në zonat kufitare të...

Muzeu i Ulqinit: Problemet dhe sfidat

Punonjësit e Muzeut në Ulqin tetë muaj nuk kanë marrë rrogë . Autoritetet lokale dhe shtetërore nuk janë shumë të ndjeshëm ndaj problemeve të...

Nënkryetari Mavriq realizoi sot takim lidhur me dixhitalizimin e Muzeut të...

Nënkryetari i Komunës së Ulqinit Ardijan Mavriq, priti sot në takim Ndihmës- Ministrin për qeverisje elektronike Ivan Lazareviq nga Ministria e informacinit me telekomunikacion,...

Projekti për revitalizimin e Muzeut të Ulqinit

Nga Zyra për Bashkëpunim Ndërkombëtar dhe Projekte e komunës së Ulqinit, njoftojn që sot përfundoi përgatitja e projektit për Muzeun e Ulqinit i cili...

9000 euro për Muzeun e Ulqinit

Të premten e kaluar, në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, u mbajt takimi ndërmjet palëve përfaqësusese të projektit ndërkufitar Shqipëri – Mal i Zi,...

MOST POPULAR

HOT NEWS