Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Mustafa gorana

Etiketim: mustafa gorana

Takimi koordinues: Kriporja do të mbesë fabrikë për prodhimin e kripës

Ashtu edhe sic paralajmëruam para një jave, sot u mbajt takimi i parë koordinues për përcjelljen e realizimit të Marrëveshjes ndërkombëtare për Kriporen të...

Mustafa Gorana: Parku nuk do të betonohet!

Sekretari i Sekretariatit për Planifikim Hapësinor dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Mustafa Gorana, ka deklaruar për lajm.me se parku në Ranë nuk do të betonohet. Ai...

MOST POPULAR

HOT NEWS