Thursday, August 6, 2020
Ballina Etiketimet Multilaterale

Etiketim: multilaterale

Nënshkruhet marrëveshja për heqjen e tarifës për roming

Qeveritë e Malit të Zi, Serbisë, Bosnje Hercegovinës dhe Maqedonisë kanë nënshkruar sot në Budva Marrëveshjen për uljen e çmimeve për roming, sipas modelit...

MOST POPULAR

HOT NEWS