Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Muhamet Spuzha

Etiketim: Muhamet Spuzha

Spuzha dhe Lamoviq: Nrekiq ka lidhje me mafinë e ndërtimit. Do...

Vazhdojnë polemikat dhe akuzat ndaj kryetarit të ri te PDS në Ulqin, Loro Nrekiqit. Pas akuzave ndaj tij se ka lidhje me narkobosët, tani Lamoviq...

Vazhdojnë përplasjet në PDS-në e Uqinit. Përsëri akuza kundër Loro Nrekiq

Përplasjet ndërmjet dy anëve në konflikt në PDS-në e Uqinit duket se nuk kanë përfunduar. Sipas gazetës “Dan” , komisioni statutor i partisë do...

PDS: Lamoviq i del në mejdan Loro Nrekiqit?

Disa zyrtarë të PDS-së (DPS) në Ulqin kanë vërtetuar për "Vijesti" se përveç kryetarit aktual Loro Nrekiq, do të ketë edhe një kandidaturë tjetër...

MOST POPULAR

HOT NEWS