Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Msa

Etiketim: msa

Zhvillohet në Nju Jork takimi i Ministrave të Jashtëm të Ballkanit...

Në Nju Jork u zhvillua takimi i ministrave të Punëve të Jashtme të gjashtë vendeve të rajonit: Shqipërisë, Bosnje-Hercegovinës, Maqedonisë, Serbisë, Kosovës dhe Malit të...

MOST POPULAR

HOT NEWS