Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Mpj

Etiketim: mpj

Shqipëri, Mogherini: Zbatimi i Reformës në Drejtësi është vendimtar

Përfaqësuesja e Lartë të BE-së për Politikën e Jashtme dhe Sigurisë, Federica Mogherini deklaron se zbatimi i Reformës në Drejtësi është vendimtar edhe për...

Kryeministri i Shqipërisë vizitë Beogradit pas 68 vitesh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, do të vizitojë Beogradin më 22 tetor, e cila do të jetë vizita e parë e Kryeministrit të Shqipërisë...

Zhvillohet në Nju Jork takimi i Ministrave të Jashtëm të Ballkanit...

Në Nju Jork u zhvillua takimi i ministrave të Punëve të Jashtme të gjashtë vendeve të rajonit: Shqipërisë, Bosnje-Hercegovinës, Maqedonisë, Serbisë, Kosovës dhe Malit të...

MOST POPULAR

HOT NEWS