Tuesday, July 14, 2020
Ballina Etiketimet Moti i keq

Etiketim: moti i keq

Pastrohen dëmet e motit të keq

Ndërmarrja publike për veprimtari komunale ka bërë pastrimin e dëmeve të lëna pas nga moti i keq para disa ditëve. Më të goditura ishin zona...

Moti i keq godet Malin e Zi

Moti me shi dhe erëra të forta ka goditur sot bregdetin e Malit të Zi, kurse në disa qytete të veriut kanë ra sasi...

MOST POPULAR

HOT NEWS