Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Miodrag lekiq

Etiketim: miodrag lekiq

Lekiq kërkon ti kthehet prona në Plazh të Madh

Kryetari i grupit politik DEMOS Miodrag Lekiq, ka dërguar në gjykatën e Kotorrit kërkesën për anullimin e kontratës për shitjen e ish hotelit "Lido"...

Qeveria e përkohshme: Partitë e pakicave pranojnë të ndëgjojnë propozimin...

Sipas radios Antena M, pas PSD-së edhe partitë e pakicave do të pranojnë te ndëgjojnë propozimin e Lekiqit në lidhje me formimin e qeverisë...

Lekiq thërret në takim koalicionin qeverisës dhe partitë e pakicave

Lideri i Frontit Demokratik Miodrag Lekiq, u beri thirrje sot perfaqësuesve të koalicionit qeverisës (PDS/PSD/PL) dhe partive të pakicave (Partia Boshnjake, HGI, Klubi i...

Medojeviq: LQ, PPS dhe Mali i Zi Pozitiv janë opozitë e...

Lideri i Lëvizjes për Ndryshime Nebojsha Medojeviq, ka deklaruar në faqen e tij Twitter,  se Lëvizja Qytetare, partia Popullore Serbe dhe Mali i Zi...

Abazoviq konfirmon bisedimet me Lekiqin

Një nga lideret e Lëvizjes Qytetare, Dritan Abazoviq, në një deklaratë për televizionin Vijesti tha se kishte biseduar me liderin e Frontit Demokratik, Miodrag...

MOST POPULAR

HOT NEWS