Tuesday, August 11, 2020
Ballina Etiketimet Ministria e pakicave

Etiketim: ministria e pakicave

Ministria tërheq ligjin për simbolet kombëtare

Ministria për të drejtat e njeriut dhe pakicave tërhoqi nga procedura e Kuvendit të Malit të Zi ligjin për përdorimin dhe shfaqjen publike të...

Komuna-Ministria e financave: Kompensim për foshnjore

Siç mëson portali ynë, komuna e Ulqinit në bashkëpunim me Ministrinë e pakicave, është duke përgatitur një iniciativë drejtuar Ministrisë së financave të Malit...

MOST POPULAR

HOT NEWS