Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Ministria e ekonomisë

Etiketim: ministria e ekonomisë

Prej nesër çmimi i naftës më i lirë

Prej nesër çmimi i eurodizelit do të jetë 2 cent më i lirë, dhe nga 99 cent që ishte deri tani, do të bjerë...

Prej nesër çmimi i benzinës më i ulët

Prej sonte në mesnatë çmimi i benzinës do të jetë 2 cent, gjegjësisht 3 cent më i lirë, lajmërojnë nga Ministria e Ekonomisë. Një litër...

Prej nesër çmimi i karburantit më i shtrenjtë

Prej nesër, me 10 shkurt, çmimi i karburantit eurodizel do të shtrenjtohet me 4 cent dhe do të kushtojë 1.02 euro, njofton Ministria e...

MOST POPULAR

HOT NEWS