Friday, July 10, 2020
Ballina Etiketimet Ministria e arsimt

Etiketim: ministria e arsimt

Nesër fillon viti i ri shkollor

Viti i ri shkollor 2014/2015 do të fillojë nesër me 1 shtator, dhe do të mbarojë me 10 qershor 2016. Për nxënësit e klasave...

Të hënën fillon konkursi për regjistrimin e nxënësve në shkollat e...

Ministria e arsimit, ditën e hënë me 27 prill 2015, do të hap konkursin për regjistrimin e nxënësve në shkollat e mesme për vitin...

MOST POPULAR

HOT NEWS