Thursday, August 6, 2020
Ballina Etiketimet Ministri i pakicave

Etiketim: ministri i pakicave

Ministri për pakica në Ulqin

Sot Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka me bashkëpunëtorë, priti në një takim pune Ministrin për tn drejtat e njeriut dhe pakicave dr...

Ministri Numanoviq nesër në Ulqin

Ministri për të drejtat e njeriut dhe pakicave dr Suad Numanoviq të premten, me 24 tetor, do vizitojë Ulqinin. Gjatë kësaj vizite, ministri Numanoviq...

MOST POPULAR

HOT NEWS