Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Millan Rolloviq

Etiketim: Millan Rolloviq

Sonte protestë në Podgoricë. Pjesmarrës edhe nga Ulqini

Sonte në Podgoricë është paralajmëruar protesta e rradhës e një pjese të opozitës e udhëhequr nga Fronti Demokratik. Siç njoftojnë mediat malazeze, protestuesit janë nisur...

Emrat shqiptarë të rrugëve përsëri ngjallin ankesa

Përfaqsuesit e partive serbo-malazeze në komunën e Ulqinit, vazhdojnë ta kenë problem vendosjen e emrave shqiptarë për rrugët dhe bulevardet e qytetit. Kryetari i degës...

Emërtimi i rrugëve: Partive serbo-malazeze u pengojnë emrat e rinj

Kryetarët e degëve të Frontit Demokratik (DF) dhe PPS (SNP) në Ulqin, Millan Rolloviq dhe Andrija Qetkoviq, janë shprehur të pakënaqur me emrat e rinj...

MOST POPULAR

HOT NEWS