Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Milan knezheviq

Etiketim: milan knezheviq

Deklarata e Ramës ngjall reagime edhe në Mal të Zi

Deklarata e kryeministrit Edi Rama, se Shqipëria dhe Kosova do të detyrohen të bashkohen në mënyrë klasike nëse Europa vazhdon të izolojë Kosovën, ka...

Knezheviq: Dritan Abazoviq është fajtor për shkatrrimin e opozitës!

Në emisionin Replika te televizionit publik RTCG1, deputeti i Frontit Milan Knezheviq shpertheu me disa teza se si u shkaterrua opozita duke akuzuar deputetin...

MOST POPULAR

HOT NEWS