Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Microsoft

Etiketim: microsoft

Sot do të prezantohet Windows 10 i plotë

Microsoft do të mbajë një shfaqje sot ku do ta prezantojë sistemin e ri operativ Windows 10 me disa veçori të reja dhe disa...

Lamtumirë Nokia: Emri i kompanisë finlandeze shkon në histori

Gjigandi Amerikan Microsoft ka vendosur që emrin e brendit Nokia ta shpiejë në histori, më pak se një vit pasiqë e përvetësoi prodhuesin finlandez...

MOST POPULAR

HOT NEWS