Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Meteriz

Etiketim: Meteriz

Zgjerohet hetimi për vrasësin e mësueses. Tani kërkohet edhe në Shqipëri

Policia e Ulqinit dhe e Tivarit janë duke punuar intensivisht në zbardhjen e vrasjes së mësueses Stana Bozhoviq, shkruan "Vijesti". Nga policia njoftojnë se profilet...

Vrasësi i mësues akoma në liri, policia e bindur për gjetjen...

Mësuesja në pension Stana Bozhoviq, e cila u gjet e vdekur dhe e torturuar në shtëpinë e saj, u varros dje në varrezat në...

Meteriz: Gruaja gjendet e vdekur. Dyshohet për vrasje

Stana Bozhoviq, mësuese në pension, është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Meteriz. Sipas, burimeve jozyrtare të "Vijesti", ajo është gjendur e lidhur...

Meteriz: Kosovarja humb jetën nga goditja e energjisë elektrike

Kosovarja 24-vjeçare nga Ferizaji Elhana Aliu, ka humbur jetën mbrëmë teksa po bënte dush në dhomën e saj të marrë me qira në lagjen...

MOST POPULAR

HOT NEWS