Wednesday, July 15, 2020
Ballina Etiketimet Mesazh urimi

Etiketim: mesazh urimi

Forca: Mesazh urimi me rastin e festës së Krishtlindjeve

FORCA E RE DEMOKRATIKE   MESAZH URIMI ME RASTIN E FESTËS SË KRISHTLINDJEVE   Në emrin e Forcës së Re Demokratike dhe në emrin tim personal, të gjithë...

Forca uron Kosovën për nënshkrimin e marrëveshjes me Bashkimin Europian

E nderuara Presidente Jahjaga I nderuari Kryeministër Mustafa I nderuari Ministër i jashtëm Thaci I nderuar Kryetar i Kuvendit Veseli Në emrin tim personal dhe në emër të...

Forca: Mesazh urimi me rastin e kualifikimit të Shqipërisë në Kampionatin...

FORCA E RE DEMOKRATIKE-ULQIN   I nderuar z. Nishani, I nderuari z. Rama, I nderuari z.De Biazi, I nderuaru z. Duka   Të nderuarë lojtarë të Kombëtares, Me kënaqësi të madhe nga...

MOST POPULAR

HOT NEWS