Saturday, August 15, 2020
Ballina Etiketimet Medojeviq

Etiketim: medojeviq

Medojeviq: Ulqini e Tuzi do të jenë pjesë të Malit të...

Lideri i Lëvizjes për Ndryshime në Mal të Zi, Nebojsha Medojeviq, ka polemizuar me liderin e Listës për Shqipërinë Natyrore, Koço Danaj. Ai ka thënë...

Fronti Demokratik dënon shqipëtarët për incidentin në Beograd

Kryetari i Lëvizjes për Ndryshim dhe anëtar i Kryesisë së Frontit Demokratik Medojeviq ka shkruar në llogarinë e tij Twitter se asnjë politikan shqiptar...

MOST POPULAR

HOT NEWS