Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Mediat

Etiketim: mediat

Pritje për mediat në Presidencë. Të ftuar edhe përfaqësues nga Mali...

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani, ka zhvilluar mbrëmë në pallatin brigadave pritjen e përvitshme me përfaqësues të mediave, të cilën e ka vlerësuar atë...

Komuna shpenzon 40.000 euro për media dhe portale!

Kohët e fundit është diskutuar mjaft fenomeni i shpenzimeve të Komunës së Ulqinit, ku në fokus të qytetarëve ka qenë edhe financimi i sportit....

MOST POPULAR

HOT NEWS