Thursday, July 2, 2020
Ballina Etiketimet Marrëveshja e koalicionit

Etiketim: marrëveshja e koalicionit

Nënshkruhet marrëveshja për pushtetin e ri. Ja edhe të gjitha detajet...

Sot në sallën e madhe të Kuvendit Komunal u nënshkrua marrëveshja politike ndërmjet partive shqiptare dhe Partisë Demokratike të Socialistëve. Përvec krerëve dhe zyrtarëve të lokal, në...

Forca: Kërkojmë komunën e Tuzit dhe më shumë përfaqsim të shqiptarëve

Në Forcë nuk janë të kënaqur me realizimin e marrëveshjes së koalicionit në nivel qeveritar. Sipas kryetarit Nazif Cungu, pritet së shpejti takim me...

MOST POPULAR

HOT NEWS