Monday, August 2, 2021
Ballina Etiketimet Manny Pacquiao

Etiketim: Manny Pacquiao

Floyd Mayweather fiton duelin e shekullit

Boksieri amerikan, Floyd Mayweather ka fituar duelin e quajtur të shekullit në boks, duke mposhtur kështu boksierin filipinas, Manny Pacquiao. Mayweather ka fituar me vendim...

Mayweather vs Pacquiao, takimi i shekullit

Më në fund ka mbërritur momenti i sfidës së boksit mes amerikanit Floyd Mayweather dhe filipinasit Manny Pacquiao. Ndeshja, cila është cilësuar si takimi i...

MOST POPULAR

HOT NEWS