Thursday, August 13, 2020
Ballina Etiketimet Manifestim

Etiketim: manifestim

Organizata Turistike: Manifestimi “Të gjithë për turizëm” në fillim të majit

Organizata Turistike e Ulqinit ka njoftuar se në fillim të muajit maj do të organizojë manifestimin “Të gjithë për turizëm”. Manifestimi zgjat prej me 1...

Ullishtarët e Ulqinit në manifestimin e Kroacisë

Prej datës 26 - 29 mars në Trogir të Kroacisë është mbajtur manifestimi ndërkombtarë i ullishtarëve dhe prodhuesve të vajit "Nocnjak 2015". Ky manifestim është ndër më prestigjozët...

MOST POPULAR

HOT NEWS