Thursday, July 2, 2020
Ballina Etiketimet Mali i zi pozitiv

Etiketim: mali i zi pozitiv

Ada: Paratë që paguajnë pronarët e shtëpizave nuk dihet ku shkojnë

Deputeti dhe kryetari i Malit të Zi Pozitiv Darko Pajoviq, do të inicojë ndëgjimin e ministrit të turizmit dhe zhvillimit të qëndrueshëm Branimir Gvozdenoviq,...

Abazoviq akuzohet për nepotizëm

Në një deklaratë për të përditshmen "Dan", anëtari i Këshillit Qendror i Malit te Zi Pozitiv nga Ulqini, Nikola Batriqeviq, ka akuzuar kolegun e...

Abazoviqi kërkon ndihmën e Frontit Demoratik për formimin e klubit

Bojaniq dhe Abazoviqi kërkojnë ndihmën e Frontit Demoratik për formimin e klubit Ish deputetët e Malit të Zi Pozitiv Mlladen Bojaniq dhe Dritan Abazoviq i...

Përçarja e opozitës vazhdimisht po forcon DPS-in

Në Këshillin Qendror të Malit të Zi Pozitiv (MZP) mbrëmë, 28 anëtarë kanë votuar që Pajovic ta udhëheqë partinë deri në kongresin e majit...

MOST POPULAR

HOT NEWS