Tuesday, July 7, 2020
Ballina Etiketimet Lulzim Basha

Etiketim: Lulzim Basha

Kryeministri serb Vuçiq sot në Tiranë

Kryeministrit serb Aleksandar Vuçiq arrin sot për një vizitë dy ditore në Tiranë, vizitë kjo e cila është cilësuar nga mediet e Beogradit dhe...

Sot protestë e opozitës në Tiranë

Partia Demokratike e Shqipërisë do të kërkojë sot dorëheqjen e kryeparlamentarit Ilir Meta, përmes protestës. Kjo protestë do të fillojë në orën 11:00 në sheshin...

MOST POPULAR

HOT NEWS