Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Liqeni i Shkodrës

Etiketim: liqeni i Shkodrës

Shqipëri – Mali i Zi “armiq” me Liqenin

NGA ERMELINDA HOXHAJ: Liqeni i Shkodrës është ura lidhese mes Shqiperisë dhe Malit të Zi. Por ky park natyror ne vend që t'i bashkoje këto...

Aeroplani i policisë bie në liqenin e Shkodrës

Aeroplani i policisë i cili përdoret për fikjen e zjarreve, ka rënë në liqenin e Shkodrës sot rreth orës 11.00, njofton televizioni “Vijesti”. Mësohet se...

Arrestohen dy shtetas shqiptar për peshkim ilegal. Policia përdori armët

Dy shtetas të Shqipërisë janë arrestuar dje derisa po peshkonin në ujrat malazeze të Liqenit të Shkodrës, shkruan "Dnevne Novine". Rreth orës 3.30 shtetasit F.B...

MOST POPULAR

HOT NEWS