Wednesday, June 23, 2021
Ballina Etiketimet Liga e kampioneve

Etiketim: liga e kampioneve

Shorti i Ligës së Kampioneve: Ja kush do të ndeshet në...

Sot me fillim në orën 17.45 u hodh shorti i Ligës së Kampioneve për fazën grupore. Më poshtë mund të shihni të gjithë grupet...

Barcelona pushton përsëri Europën

Skuadra e Barcelonës është kampione e re e Evropës, pasi në finale të Ligës së Kampionëve ka mposhtur Juventusin me rezultat 3:1. Katalanasit kanë treguar...

Rikthehet Liga e Kampioneve

PSG-Chelsea dhe Shakhtar Donetsk-Bayern janë dy ndeshjet që hapin fazën e eleminimeve direkt të Ligës së Kampioneve këtë sezon. Në Francë, vendasit do të presin...

MOST POPULAR

HOT NEWS