Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Leon gjokaj

Etiketim: leon gjokaj

Nimanbegu: Problemet e arsimit shqip kërkojnë zgjidhje të shpejtë

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve Genci Nimanbegu, u takua dje me ministrin për të Drejtat e Njeriut dhe Pakicave Suad Numanoviq dhe sekretarin...

Të drejtat e popullatës LGBT dhe e drejta për abetare!

Ministri për të drejtat e njeriut dhe pakicat Suad Numanoviq, ishte sot për vizitë në Ulqin ku me kryetarin Gjeka nënshkroi memorandumin për mirkuptim...

MOST POPULAR

HOT NEWS