Saturday, December 5, 2020
Ballina Etiketimet Ldk

Etiketim: ldk

LDK, Isa Mustafa rizgjidhet kryetar, oponentët e quajnë farsë

Isa Mustafa rikonfirmohet kryetar i LDK-së. Udhëheqësi aktual është zgjedhur me votim të hapur. Sipas delegatit Rexhep Gjergji, ai është zgjedhur me vetëm dy...

Isa Mustafa kryeministër, Hashim Thaçi president

Një krizë politike 6-mujore në Kosovë mori zgjidhje në pak orë mbrëmjen e së mërkurës. Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa arritën marrëveshjen për krijimin...

MOST POPULAR

HOT NEWS