Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Kuvendi i Shqiperise

Etiketim: Kuvendi i Shqiperise

Shqipëria miraton pr/ligji për mbetjet, protestuesit-deputetëve: “Plehra”

Parlamenti votoi me 63 vota pro, 26 kundër dhe 4 abstenim ligjin për importin e mbetjeve. Drafti i ndryshuar zuri orë të tëra...

Shqipëri, me 22 shtator votohen në parlament 6 ligjet e Reformës...

Sesioni i ri parlamentar ka nisur me përplasje mes mazhorancës dhe opozitës. Shkak është bërë përfshirja në kalendarin e punimeve të 6 projektligjeve të...

MOST POPULAR

HOT NEWS